16.11.2012 21:02


Zlá hodinka uvádí The Happy Hour

Autor: Jaroslava Šimáková | Kurz: Rádio Stisk | Kategorie: Online rozhovor

pozvánka na koncert v sále Břetislava Bakaly dne 9.12. od 19:30, www.thehappyhour.cz

Přehrát audio

Audio

Vokálně instrumentální soubor profesionálních zpěváků, kteří si od vážné hudby rádi odskočí do jiných žánrů. Každý interpret přichází s tím, co ho baví a dohromady obsáhnou širokou oblast hudby od lidových písní, popu, rocku, muzikálu, filmových melodií, spirituálů až k jazzu a swingu. Snaží se ukázat nová aranžmá, netradiční využití mužských hlasů, zapojení hudebních nástrojů, a capella zpěvu, hudebních podkladů a to vše jen proto, že je baví hledat něco jiného, zazpívat si oblíbené skladby a tuto radost s
e jim daří přenášet i na publikum.
Uskupení The Happy Hour se poprvé představilo veřejnosti v květnu 2010, kdy se zhruba deset členů mužské sekce Českého filharmonického sboru Brno rozhodlo provozovat i odlišný styl hudby než doposud. S objevem talentovaných multiinstrumentalistů a multivokalistů ve vlastních řadách se pak repertoárové možnosti rozrostly do současné podoby mixu jazzu, popu, rocku ,muzikálu.
V současné době je soubor The Happy Hour mužské vokální sexteto, které se zabývá vážnou i populární hudbou a mimo pořádání vlastních představení s Malým Divadlem Komedie, zpívá starší převzaté i soudobé skladby psané či aranžované jim na míru. Soubor The Happy Hour je zván na různé kulturní akce, udílení cen, svatby, mše atd.
----------------

Zlá hodinka je rozhlasový pořad o brněnské kultuře.

Klíčová slova: brněnská kultury, hudební uskupení The Happy Hour- www.thehappyhour.cz

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.