08.03.2012 17:25


Zahraniční studenti se bavili na Traffic colours party

Autor: Jana Počtová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

Červená pro zadané a věrné, zelená pro všechny bez partnera a žlutá pro ty ostatní, kteří si svými vztahy nejsou úplně jistí. Takový byl dress code na tradiční erasmácké Traffic colours party, která se konala 7. března v klubu 7. nebe.

Brno Zelená, žlutá a červená se staly oficiálními barvami včerejší mezinárodní párty v klubu 7. nebe Takzvaná Traffic colours party zdomácněla snad ve všech městech, kam jezdí zahraniční studenti. Je příležitostí k setkání s novými přáteli, ale také možností najít si spřízněnou duši alespoň na semestr strávený v cizině. Barvou trička totiž účastníci Traffic colours party mohli vyjádřit, zda jsou k mání nebo šťastně zadaní.

Traffic colours party v Brně však byla poněkud specifická, jelikož moc návštěvníků dress code nedodržovalo. A tak ti, kteří nechtěli prozradit svůj partnerský stav, volili místo obligátní žluté barvy černou, šedou a bílou.

Mezi návštěvníky převládaly tmavé barvy. Foto: Jana Počtová

 Našlo se i několik odvážlivců, kteří ctili semaforové barvy. Mezi nimi převažovali nezadaní, tedy zelení.

Někteří se oblekli do barev semaforu. Foto: Jana Počtová

Zpočátku někteří mladíci postávali tak trochu mimo centrum dění, hodnotili ženské osazenstvo a plánovali strategie.

Nositelé stejných barev si rozuměli. Foto: Jana Počtová

Některým naopak vůbec nevadilo, že oficiální barvy večera ignorovali. Když už se nesladili se semaforem, sladili se alespoň mezi sebou navzájem.

Někteří studenti se sladili do bíla. Foto: Jana Počtová

Tancovalo se v malých i větších skupinkách a když DJ pustil do reproduktorů "I am sexy and I know it", vyvolalo to davové nadšení. Taneční parket sotva stačil pro všechny, kteří se toužili vyřádit na oblíbený song.

I když párty měla pozvolný rozjezd, na některé skladby byl parket plný. Foto: Jana Počtová

 "Je to skvělá párty, ostatně jako všechny v Brně," svěřil se jeden polský student, který přijel na Erasmus do Brna před měsícem.

Návštěvníci Traffic colours party se dobře bavili. Foto: Jana Počtová

A když přišla únava, návštěvníci nepohrdli odpočinkem a občerstvením.

Síly zahraničních studentů mají své meze. Foto: Jana Počtová

Traffic colours party pořádal jako každý semestr ve spolupráci s klubem 7. nebe International Student Club Brno.Klíčová slova: party, Erasmus, traffic colours

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.