20.11.2017 17:22


Tomáš Klus vyprodal pelhřimovský Máj

Autor: Tereza Dvořáková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

Zpěvák Tomáš Klus s kapelou Cílová skupina odehráli koncert v pelhřimovském Kulturním domě Máj. Klus koncert odzpíval bosý, chodil mezi diváky a objímal je. 

Autor: Tereza Dvořáková

Pelhřimov – Zpěvák Tomáš Klus vyprodal pelhřimovský Kulturní dům Máj. Koncert odzpíval ve čtvrtek 16. listopadu jako součást tour Recyklus, které začalo už letos v dubnu. Klus mimo jiné obdržel certifikát o zapsání do České knihy rekordů za účast na psaní diktátu, který ve stejný moment psalo 1250 žáků. 

Koncert Tomáše Kluse oncerty v tour Recyklus jsou zaměřené na recyklaci, a to nejen starých písní, ale i například použité oblečení. To putuje k organizace Moment, která podporuje charitativní projekty prostřednictvím dobročinných obchodů.

„Koncert měl výbornou atmosféru. Domluva s celým týmem okolo Kluse je skvělá, všichni jsou pozitivní ochotní a přátelští. Klus je navíc neřízená střela, dělá to, co zrovna cítí, že dělat chce. To znamená, že chodí mezi lidi, improvizuje a podobně," řekl spoluorganizátor Michal Strnad.

Diváci u vchodu dostali samolepky očí, aby nezavírali oči před proměnami země. „Koncert mě nabil energií, Klus byl celou dobu bosý, chodil mezi lidi, objímal je a zpíval o nich. Mluvil i o Wabi Daňkovi, kterému vyjádřil čest, protože ten den umřel. Ten koncert byl navíc plný krásných detailů, ať už to bylo ozdobené podium, samolepky u vstupu nebo strom se sluchátky uprostřed sálu," popsala účastnice koncertu Jozefína Vytisková.

Během koncertu prezident Agentury Dobrý den Miroslav Marek Klusovi předal certifikát o zapsání do České knihy rekordů. Ten obdržel kvůli účasti na napsání diktátu, který v tentýž moment psalo 1250 žáku ze sedmi škol. Poslední část diktátu posléze zazpíval na festivalu Rekordů a kuriozit s 1131 žáky.

Klíčová slova: Tomáš Klus, Recyklus, Pelhřimov, Kulturní dům Máj

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.