25.11.2016 21:22


Social Impact Night představila organizace, pomáhající lidem s postižením. Lákala dobrovolníky i podnikatele

Autor: Marcel Jung | Kurz: TV Stisk | Kategorie: Zachytili jsme

V brněnském Impact Hubu se v úterý 22. listopadu konala Social Impact Night. Akce, která si kladla za cíl přilákání nových dobrovolníků pro organizace, zaměřující se na pomoc osobám s postižením, ale i přesvědčit podnikatele, že investice do pomoci potřebným má smysl, se zúčastnila více než stovka lidí.

Autor: Marcel Jung, kameramanka: Iveta Čížová

Na druhém ročníku této akce, který podle slov organizátora výrazně předčil ročník první, se představila trojice organizací, pomáhajících osobám s postižením - Domov pro mne, Paracentrum Fénix a Nadační fond Emil, prezentovány byly ale i aktivity Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky Teiresiás, které spadá pod Masarykovu univerzitu, Český paralympijský výbor a jedna podniková organizace, která se také tomuto typu pomoci věnuje a která podle organizátora ukazuje nový trend v podnikatelském prostředí, přítomni byli ale i zástupci celé řady dalších organizací, ke kterým se účastníci během večera měli možnost přidat jako dobrovolníci. Návštěvníci akce si také mohli vyzkoušet různé aktivity, spojené s tímto fenoménem. 

Klíčová slova: Social Impact Night, Impact Hub, Jan Povýšil, Povýšil, paralympiáda, Český paralympijský výbor, dobrovolnictví, pomoc postiženým, postižení, handicapovaní, Brno, nevidomí, Teiresiás

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.