11.05.2018 22:30


Pozvánka: Víkend plný sladkostí

Autor: Zuzana Šikalová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Milovníci sladkostí si tento víkend přijdou na své. V sobotu i v neděli se v prostorách Pragovky představí nepřeberné množství vystavovatelů sladkostí všeho druhu, od pralinek po zmrzlinu. Součástí akce bude také pestrý doprovodný program pro děti i dospělé, součástí kterého budou také soutěže o sladké výhry. Vstupenky se dají pořídit v předprodeji za sníženou cenu.

Praha – Sladkosti, kam jen oko dohlédne. Na to se mohou těšit návštěvníci třetího ročníku Prague Candy Festivalu 12. a 13. května v prostorách Pragovky, u výstupu z metra B na zastávce Kolbenova. Oba dny mohou zájemci od 10:00 do 19:00 přijít ochutnat sladké ve všech podobách. U stánků budou moci lidé ozkoušet čokoládu, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, muffiny, raw dezerty, cakepops, sušenky a mnoho dalších. Součástí programu bude ukázka výroby dortů, pralinek nebo zdobení cupcakes či marcipánu.

Přibydou také noví vystavovatelé. „Návštěvníci se mohou těšit na Kubovu cukrovou vatu, kde vám udělají cukrovou vatu z přímo vámi vybraných bonbonů nebo prosecca. Dále Rolls Bros, což je zmrzlina, kterou vám namíchají z vámi navolených ingrediencí a na mrazící desce vám ji dají dohromady,“ odhalila některé stánky hlavní organizátorka Kristýna Stejskalová. Pro koho bude sladkého už moc, bude možné zakoupit například také burgery, hummus nebo kanapky.

Pro letošní rok si přichystali organizátoři i další novinky. „Rozhodli jsme se pro nový systém festivalové měny kendík, se kterým si budou moci návštěvníci ochutnávat na stáncích,“ sdělila Stejskalová. Jeden kendík odpovídá dvaceti korunám a v ceně základní vstupenky jich bude deset. Vstupenky stojí v předprodeji 350 korun a na místě budou za 400 korun. Zahrnují neomezený vstup do areálu na oba dny akce, doprovodný program, slosovatelný lístek do tomboly a deset kendíku. Ty je možné dle potřeby později dobít v libovolné výši. Děti do 130 centimetrů mají vstup v doprovodu dospělého zdarma.

Pro děti je připravený simulátor surfování nebo Formule 1. Také si budou moci vyrobit čelenku či polštářky, nebo si nechat udělat dočasné tetování. Na akci bude také prezentovat své projekty #prsakoule a Žiješ srdcem organizace Loono. Zábavnou formou se tak bude moci návštěvník dozvědět, jak se samovyšetřit, jaká je prevence rakoviny prsu a varlat, či jak včasně odhalit onemocnění srdce.

Další informace ohledně Prague Candy Festivalu lze naleznout zde.

Klíčová slova: festival, candy, Praha

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.