09.04.2018 14:12


Koncertní akrobaté Gogol & Mäx vystoupí v cirkusovém Šapitó

Autor: Nikola Pavlasová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

Téměř dvouhodinovým koncertem plným humoru a akrobacie pobaví zítra večer německá dvojice Gogol & Mäx brněnské cirkusové Šapitó. Volných míst je ještě spousta. Vstupenky na představení si diváci mohou koupit na stránkách Národního divadla Brno, a to ve třech cenových kategoriích.

Autor: Gogol & Mäx (oficiální YouTube kanál)

Brno S představením Humor in Concert vystoupí muzikantská a komediální dvojice Gogol & Mäx zítra večer v cirkusovém Šapitó. Organizátoři slibují veselý koncert plný skečů, akrobatických kousků, gagů a v neposlední řadě také hudby. První tóny cirkusového koncertu by se měly rozeznít v devatenáct hodin. Lístky jsou stále k dispozici. Zájemci si je mohou zakoupit na stránkách Národního divadla Brno.

Cirkusové Šapitó stojí v parku Lužánky už od února a představení Humor in Concert je součástí cyklu Cirkus bude v Brně, který zároveň slouží jako Mezinárodní festival nového cirkusu divadla a hudby. „Vstupenky jsou rozdělené do tří cenových kategorií. Jednotlivá sedadla jsou nečíslovaná, diváci je obsazují přímo na místě,“ uvedla Eva Kašpárková z Národního divadla Brno. Ceny vstupenek se pohybují mezi 350 až 550 korunami.

Němečtí muzikanti Christoph Schelb a Max Albert Müller, kteří jako duo vystupují pod názvem Gogol & Max, se svým představením jezdí po celé Evropě. Na Evropském Festivalu humoru a satiry za něj získali cenu Grand Prix.

Klíčová slova: cirkus, Gogol & Mäx, šapitó, Národní divadlo Brno

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.