07.11.2017 19:10


Festival Life! opět po roce rozhýbe brněnské výstaviště

Autor: Andrea Šebelová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Příznivce sportu, zábavy a tance přivítá festval Life! znovu po roce na brněnském výstavišti. Od pátku 10. listopadu do neděle 12. listopadu mohou návštěvníci vyzkoušet množství sportovních a pohybových aktivit, potkat se s youtubery nebo fandit na Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách. 

Brno – Na návštěvníky letošního ročníku festivalu Life! čeká na brněnském výstavišti spousta nevšedních zážitků: od imitace lezení v ledu po stepařské vystoupení. Festival láká fanoušky tance, sportu nebo youtuberů od pátku 10. listopadu do neděle 12. listopadu. Součástí bude také Mistrovství České republiky v počítačových hrách nebo flash mob. 

Návštěvníci si mohou vybrat z několika festivalových zón. „Důraz je kladen především na to, aby si zájemci mohli vše vyzkoušet a aby odcházeli se skvělým zážitkem,“ řekl mluvčí festivalu Michal Svoboda. 

V festivalové sekci SPORT Life! si lidé vyzkouší tradiční i netradiční sporty, připravena bude velká kondiční zóna pro posilování, kde cvičícím poradí profesionální trenéři. Milovníci adrenalinu se mohou zúčastnit běhu městem s překážkami Urban Challange nebo se prolézt po lezecké stěně. DANCE Life! nabídne tanečníkům především taneční workshopy a několik tanečních show. Vyvrcholením programu v této zóně bude sobotní flash mob, který se pokusí překonat taneční rekord 1577 tanečníků na jednom místě. 

Podle návštěvníka festivalu Vlastimila Kříže je akce ideální pro každého, komu se líbí pohyb. „Nabízí vyžití všem sportovcům, tanečníkům a fitness závislákům. V několika pavilonech se dá najít vše: od trampolín, horolezeckých stěn až po badmintonové kurty,“ uvedl Kříž.

Další dvě festivalové zóny In-Joy Life! a You2ber Life! osloví nejvíce fanoušky českých youtuberů a počítačových her. Na festivalu se potřetí v řadě bude konat Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách, a představí se zde známé tváře českého Youtube. Novinkou letošního ročníku festivalu je sekce Life! STYLE, která bude obsahovat především prodejní expozice s kosmetikou a doplňky pro zdravý životní styl. Organizátoři se rozhodli program zaměřit také na rodiny s dětmi. „Novinkou je sekce Family Hall, ve které připravujeme přes dvacet sportovních a zábavních aktivit pro děti a jejich rodiče,“ doplnil Svoboda. 

Festival Life! se v Brně koná od roku 2013 a každý rok akce přiláká několik tisíc návštěvníků. „Osobně se mi líbí, že se na festivalu odehrávají nejrůznější soutěže včetně středoškolských, například v badmintonu. Největším tahákem je letos asi moderátor Ondřej Sokol,“ shrnul své pocity z festivalu Kříž. Vstupenka na jeden den festivalu stojí 150 Kč, na všechny tři dny pak 300 Kč. 

Klíčová slova: festival, life, pozvánka, výstaviště, Brno, festival Life!, sport, tanec

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.