28.04.2018 14:32


Fanoušci Komety Brno oslavují titul na Zelném trhu

Autor: Kamila Lorenzová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Tisíce fanoušků brněnského hokeje přišly na Zelný trh oslavit třináctý titul Komety. ,,Vzhůru Brno! Kometa Brno!” zní z davu hokejových nadšenců v modrobílé barvě. Kometa slaví již druhý titul v řadě. Letos si neužijí pivo zadarmo jako minulý rok, ale zaplatí za něj symbolických třináct korun. 

Fanoušek Komety. FOTO: Kamila Lorenzová

Brno - Právě začínají oslavy titulu brněnského hokejového týmu Komety Brno. Brňané v modrobílých barvách postupně už od samého poledne plní Zelný trh. Ve 13 hodin zahájil akci moderátor vzpomínkou na minulý rok Je to přesně 371 dní od té doby, co jsme se tu sešli naposledy při příležitosti oslav titulu,” sděluje do mikrofonu přihlížejícím.

Hráči z hokejového týmu by měli dorazit kolem patnácté hodiny. „Přišli jsme sem poděkovat klukům za skvělý výkon a doufáme, že bude i autogramiáda,“ řekl jeden z přítomných fanoušků Michal Hénik, který na akci dorazil společně s dětmi.

Minulý rok na oslavách titulu teklo pivo proudem a to také kvůli tomu, že se na Zelném trhu čepovalo pro fanoušky zcela zdarma. Letos na počest třináctého titulu stojí půllitr piva třináct korun a to až do sedmnácté hodiny. „Protože se titul musí také dobře zapít, značka Starobrno coby generální partner Komety připravila pivo za symbolickou cenu,“ uvedla mluvčí pivovaru Ludmila Čechová. Pro účastníky akce organizátoři připravili také stánky s občerstvením a mají možnost si zde zakoupit oblečení a jiné doplňky se znakem klubu.

Kometa titul získala minulý víkend po výhře 4:1 nad Třincem a zapsala si tak třináctý titul z extraligy. Brněnský hokejový klub získal již druhý titul v řadě. Minulý rok se slavilo také na Zelném trhu a i přes vydatný déšť se oslav zúčastnilo bezmála dvanáct tisíc fanoušků.

Klíčová slova: Kometa, hokej, oslavy, titul

Fotogalerie


  • Popis: Stánek s klubovým oblečením
    Autor: Kamila Lorenzová

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.