11.04.2019 23:06


Doufám, že nejlepší skutek jsem ještě neudělal, řekl Kazma na diskuzním setkání

Autor: Denisa Mazourková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Dvouhodinové diskuzní setkání s Kazmou se konalo v Kyjově na Hodonínsku. Návštěvníci se ho mohli zúčastnit v pátek 5. dubna v Domě kultury. První část akce Kazma pojal jako prezentaci jeho osobnosti. V druhém hodinovém bloku pokládali diváci dotazy na které následně bavič odpovídal.

Kazma na diskuzním setkání v Kyjově. Foto: Denisa Mazourková

Kyjov – Přednáška spojená s debatou byla hlavním programem diskuzního setkání s Kazmou. Do Kyjova na Hodonínsku internetového baviče pozval kyjovský Studentský parlament. Událost se uskutečnila v pátek 5. dubna v sále Domu kultury. „Celá akce se nesla ve vtipném duchu, párkrát jsem dokonce nemohla smíchy popadnout dech,“ zhodnotila diskuzi návštěvnice Lucie Truschingerová.

V šest hodin odpoledne začal první blok, ve kterém se konala hodinová prezentace v režii Kamila Bartoška známého jako Kazma. Začal popisem svého dětství a rodného města. Dále pokračoval vyprávěním zážitků ze střední a vysoké školy. Podělil se také o příběhy ze začátků své show, které prokládal motivačními řečmi a videi. „Když mi někdo řekne, že bláznivější nápad ještě neslyšel, tak to je pro mě správné znamení. Kdyby mi někdo řekl, že to je dobrý nápad, tak by to znamenalo, že to už někdo udělal a je to něco ohraného,“ konstatoval Kazma.

Druhou část programu tvořila hodinová debata. V publiku zazněla otázka týkající se Bartoškových zálib. Odpověděl, že se učí hrát na kytaru. „Dvacet minut jsem se po okolí snažil kytaru sehnat. Nakonec se mi to podařilo, a tak nám Kazma i něco málo zahrál,“ popsal situaci organizátor Tomáš Gaspar. Jednu z otázek položila i studentka nižšího ročníku gymnázia. Zajímalo ji, jaký nejlepší skutek v životě Kazma udělal. „Doufám, že nejlepší skutek jsem ještě neudělal,“ odpověděl bavič.

Akci navštívili malé děti, studenti základní i střední školy, ale také mnoho dospělých. „Kapacita sálu se však zcela nezaplnila. Na setkání dorazilo 180 návštěvníků,“ informoval Gaspar. Vstupné na přednášku činilo tři sta korun.

Klíčová slova: Kazma, Kyjov, diskuze

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.