06.03.2016 09:44

Brněnští házenkáři neuspěli ani proti Jičínu, jsou stále devátí

Autor: Štěpán Šůstek | Kurz: Radio Stisk | Kategorie: Rádiozprávy

Házenkáři Králova pole, kteří jsou v nejvyšší soutěži na deváté příčce, nastoupili ve dvacátém kole v domácím prostředí proti Jičínu. Brno už mělo jisté, že si play off nezahraje. Jičín však potřeboval body, aby právě v druhé části soutěže začínal z lepší pozice, než z poslední. Utkání zhodnotil domácí hráč Radek Mráz.

Audio

Hodnocení Radka Mráze

Autor: Štěpán Šůstek

Prakticky celý zápas byl vyrovaný a ani jeden tým nedokázal strhnout více, než jednobrankové vedení na svoji stranu. Teprve osm minut před koncem Jičín zvýšil na 17:20. Brno se nevzdávalo a dvě minuty před koncem byl stav utkání 19:20. V jednom z posledních útoků měl brněnský hráč možnost vyrovnat, v brance Jičína se však blýskl David Machalický. Zápas nakonec skončil výhrou hostujícího celku 23:21.

Klíčová slova: házená, Brno, Jičín, extraliga