08.05.2016 11:10

Brněnským fotbalistům se Jihlavu porazit nepodařilo. Jejich utkání skončilo remízou

Autor: Tibor Vocásek | Kurz: Radio Stisk | Kategorie: Rádiozprávy

Fotbalové klání hráčů Zbrojovky Brno a Dukly Jihlava, které v pátek hostil brněnský stadion Srbská, skončilo nerozhodným výsledkem 1:1. Utkání přitom slibovalo střet dvou týmů, které mají dvě kola před koncem soutěže stále o co hrát. Domácí fotbalisté mohli stále živit naděje o posun na páté místo, které znamená možnost zahrát si v příští sezóně evropské poháry. Jejich soupeře z Jihlavy naopak před zápasem dělily pouze tři body od sestupových pozic. Zápas nabídl šance na obou stranách. V první půli měla více ze hry hostující Jihlava, která šla po Urdinovovu gólu do vedení. Fotbalistům Zbrojovky se pak dlouho nedařilo vrátit do zápasu. Díky zlepšené hře v druhém poločase však v šestasedmdesáté minutě srovnal útočník brněnský Michal Škoda, který zhodnotil průběh zápasu.