08.12.2017 16:12


Aktuálně: Na brněnském výstavišti začaly Vánoční veletrhy

Autor: Jitka Kubátová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

V Brně se dnes otevřely další vánoční trhy, tentokrát na výstavišti. Trhy potrvají od osmého do sedmnáctého prosince.  Na ploše dvou výstavních pavilónů prodává zboží více než čtyři sta prodejců. Na návštěvníky čeká doprovodný program po celou dobu konání veletrhu, kromě stánků s dárky si mohou prohlédnout výstavu králíků, drůbeže, holubů, okrasného a exotického ptactva. 

Audio

    Zvuková dřevěná zvířátka
         
    Autor: Jitka Kubátová

První návštěvníci od rána nakupují vánoční dárky na právě otevřeném Vánočním veletrhu na brněnském výstavišti. Přes čtyři sta stánkařů nabízí své zboží všeho druhu, od autorské módy a doplňků přes nábytek, dekorace až po kosmetiku či potahy do auta na míru. Kromě prodeje dárků probíhá i výstava menších domácích zvířat, drůbeže, králíků a ptactva.  Připraven je i doprovodný program, například vánočně laděné koncerty, kuchařské workshopy či vánoční dílna. 

Jedním z prodávajících je Nikola Nývltová, která na veletrzích prodává dřevěná zvuková zvířátka. „Jezdíme sem každoročně už spoustu let a i letos jsme spokojení jak s organizací, tak i se zájmem zákazníků, i když je teprve první den," hodnotí Nývltová. Zájem zákazníků si pochvaluje i Drahomír Zelinka, který ve stánku chráněné dílny z Plzně nabízí ručně vyráběné vonné svíčky a šitá zvířátka. „Stejně jako loni organizace klape na sto procent a návštěvnost je na první den uspokojivě vysoká," popisuje Zelinka. 

„Letos jsme se sem s manželem vypravili ze zvědavosti poprvé, dárků tady asi moc nenakoupíme. Pro děti tady moc zboží nemají, spíš jen samé oblečení a dekorativní zbytečnosti, takže se vrátíme ke klasickým obchodům," líčí svoje zklamání z trhů návštěvnice Zdenka Valíčková. 

Trhy jsou otevřené denně od devíti do osmnácti hodin až do sedmnáctého prosince. Obsazené jsou pavilóny G, F, B a Y. 

Klíčová slova: BVV, Vánoce, Vánoční trhy, dárky

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.