17.11.2014 13:38


Aktuálně: Koloniál na Flédě přilákal vystavovatele i návštěvníky

Autor: Martina Pavelková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Již tradiční akce zvaná koloniál zabral ve dnech 16.-17. listopadu prostory brněnského klubu Fléda. Na akce se sešli prodejci šperků, oděvů, kosmetiky i nejrůznějších potravin a nápojů. Kromě výsledků, většinou ruční, práce vystavovatelů mohou návštěvníci často vidět i samotný proces výroby. Občerstvení nabízí všem zúčastněným hned několik stánků s občerstvením všeho druhu. 

Brno – Koloniál na Flédě je akcí, kde mohou zákazníci potkat množství prodejců nejrůznějších druhů zboží. Třeba Jana Novotná zde prodává ručně pletené a háčkované zboží. „Jsem tady poprvé, ale líbí se mi tady tolik, že příští rok určitě přijedu znovu. Je tady hodně lidí, takže se výrobci mohou zviditelnit,“ řekla Novotná, která si během přestávek stihla projít i stánky ostatních prodejců, u kterých si vybrala vonné svíčky.

Kromě šál a vonných svíček tady zájemci najdou také přírodní mýdla a jinou kosmetiku, didaktické hračky a pomůcky, kravaty a motýlky, tašky z recyklovaných materiálů jako jsou třeba duše od kola nebo pásy z auta, domácí marmelády a sirupy, oděvy různých značek a množství šperků a jiných ozdob.

„O této akci jsem se dozvěděla na Facebooku. Nechtělo se mi sedět doma, tak jsem se přišla podívat,“ uvedla Tereza Novotná, která si odnesla domácí marmelády a sirupy. „Prošla jsem si i jiné stánky, ale tohle mě zaujalo. Líbí se mi tady, nejspíš přijdu i příští rok.“

Akce končí v pondělí 17. listopadu v šest hodin večer.  

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.