NEPŘEHLÉDNĚTE

Seniorská obálka pomáhá osamoceným starým lidem

Seniorská obálka pomáhá osamoceným starým lidem

13.10.2018 00:02

Autor: Martina Pavlicová, Kategorie: Zažili jsme

Projekt seniorská obálka vznikl na půdě zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje za podpory Ministerstva práce a sociálních věcí a Jihomoravského kraje. Od června už obohacuje domácnosti mnoha seniorů a v mnoha ohledech jim dodává pocit jistoty. Přestože se projekt nestihl zaběhnout ještě ani na jižní Moravě, už o něj mají zájem i ostatní kraje.

další příspěvky

NEJČTENĚJŠÍ

Kávový svět opět ožil

Kávový svět opět ožil

Silvie Komárková

Zobrazeno 462×
05. 10. 2018 17:07

Psi z útulků našli nové rodiny

Psi z útulků našli nové rodiny

Anežka Součková

Zobrazeno 171×
09. 10. 2018 18:25

Realistický vesmír? Ve hvězdárně s brýlemi

Realistický vesmír? Ve hvězdárně s brýlemi

Tomáš Foltán

Zobrazeno 155×
09. 10. 2018 14:36

další příspěvky

Rubriky
O nás

TV Stisk je studentská zpravodajská online televize tvořená studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Brno. TV Stisk vznikla jako cvičné médium připravující studenty na praxi v audiovizuálním zpravodajském médiu v roce 2012 jako jedna z platforem studentského online deníku Stisk (ten funguje už od roku 1997, kdy byl jedním z prvních internetových časopisů v České republice). Cílem multimediální dílny je simulace redakčního prostředí, každý student si tak může vyzkoušet všechny základní role při výrobě televizního zpravodajského či publicistického obsahu i související působení na sociálních sítích. Výběr z produkce TV Stisk najdete také blogu Stisku na portálu iDnes.cz na adrese www.stisk.blog.idnes.cz.

Všechny žurnalistické materiály jsou zveřejněny podle stejných pravidel jako na kterémkoliv jiném zpravodajském serveru nebo například v novinách, rozhlasovém nebo televizním zpravodajství. Mazání už zveřejněných žurnalistických příspěvků (ani jejich částí) v jakékoli formě není možné nyní ani v budoucnu.

Tiráž

Tiskové zprávy a náměty pro tvorbu žurnalistických materiálů zasílejte pouze na stisk.munimedia@gmail.com. Vedoucí redakční skupiny TV Stisk: Bc. Petr Albrecht (231095@mail.muni.cz). Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.