19.05.2017 11:00 - 12:00


Online rozhovor s českou zápasnicí Adélou Hanzlíčkovou

Host: Adéla Hanzlíčková

Autor: Eliška Pospíšilová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Zápasu ve volném stylu se Adéla Hanzlíčková věnuje od dětství. Mladá zápasnice pochází z Brna, kde dálkově studuje obor Speciální edukace bezpečnostních složek na Masarykově univerzitě. Za svoji kariéru navštívila řadu zemí a umístila se na mnoha soutěžích. Jejím doposud největším úspěchem byla kvalifikace na Letní olympijské hry v Riu de Janeiru v minulém roce. Na to, jaké to je, být ženou v tvrdém sportu, co vše je pro to potřeba udělat i na další aktivity, kterým se Adéla věnuje, a k nimž patří například charitativní činnost, se můžete ptát už tento pátek v online rozhovoru od 11 do 12 hodin.

Česká zápasnice ve volném stylu Adéla Hanzlíčková. Foto: Ladislav Adámek

Na vaše dotazy bude Adéla Hanzlíčková odpovídat v pátek 19. května mezi 11 až 12 hodinou dopoledne. Zajímat se můžete o vše okolo zápasu, jak sloubit školu s vrcholovým sportem či o Adéliny osobní zájmy a mnohé další. Své otázky máte možnost posílat také předem na e-mailovou adresu: onlinerozhovor.stisk@email.cz.

Sabina | s.plackova@seznam.cz Ahoj Adélo, jak se dneska máš? Kdy máš nejbližší závody? Děkuji za odpověď.
Sabina | s.plackova@seznam.cz Ahoj Adélo, jak se dneska máš? Kdy máš nejbližší závody? Děkuji za odpověď.
David Kolář | davca.kolar@seznam.cz Dobrý den Adélo, chtěl bych se zeptat kdy jste se dostala do reprezentace a jaký je to pro vás pocit reprezentovat ČR např. na olympiádě. Děkuji za odpověď.
Sabina | s.plackova@seznam.cz Ahoj Adélo, jak se dneska máš? Kdy máš nejbližší závody? Děkuji za odpověď.
Sabina | s.plackova@seznam.cz Ahoj Adélo, jak se dneska máš? Kdy máš nejbližší závody? Děkuji za odpověď.
Sabina | s.plackova@seznam.cz Ahoj Adélo, jak se dneska máš? Kdy máš nejbližší závody? Děkuji za odpověď. Ahoj, Sabino. Mám se skvěle. Závody mám za 14 dní :)
Martin | mar.havranek@centrum.cz No tak ty lehsedy změř a dej video a číslo třeba na IG :-) Domluveno :)
Jirka | zleysh@centrum.cz Je možné tě vidět někde zápasit v Brně? Nějaká exhibice na žíněnce, v bahně, nebo tak? :-) Ahoj, Jirko. V Brně se objevím na Velké ceně :)
Petra | ptru@seznam.cz Jak to máš se studiem vlastně? Ahoj, Petro. Pěkně v tom plavu :)
Barbora Havlíková | havlikova6@email.cz Dobrý den Adélko,spíte ještě s plyšákem? Dobrý den, Barboro. Je mi trapné to přiznat takhle veřejně, ale spím s plyšovou brokolicí. Dostala jsem ji od drahé kamarádky. Děkuju :)
Martin Havránek | mar.havranek@centrum.cz Kolik uděláš lehsedů za minutu? :-) Ahoj, Martine. Naposledy mi to měřili na střední a bylo to něco přes 60 za minutu, myslím :)
Martin Havránek | mar.havranek@centrum.cz Na žíněnce se pereš pěkně, jak to máš v normální životě? pereš se? Jsi dominantní, nebo spíš submisivní? Ahoj, Martine. Děkuji za prekérní otázku :) V normálním životě se neperu, na žíněnce se snažím být dominantní, ale jinak jsem spíš submisivní.
Pavel | arnold.masak@seznam.cz Ahoj Adélo, kolik zvedneš na bench? díky. P. Ahoj, Pavle. Moje maximum je 75 kg, ale činky tolik nedělám. Díky za otázku.
Jirka | zleysh@centrum.cz Kdysi jsi fotila tuším pro Maxim, byla to jednorázovka, nebo se modelingu věnuje/chtěla bys věnovat víc? Ahoj, Jirko. Byla to spíše jednorázovka, občas něco nafotím, když se objeví nabídka, ale žádná modelka nejsem, takže se budu držet radši svého kopyta. Děkuji :)
Petra | petru@seznam.cz Jak máš velkou nohu? Jak se ti daří shodit 5 kg těsně před zápasem a jak dlouho to trvá? Nemáš u kluků problém s tím, že jsi moc osvalená a všechny přepereš? :-) Ahoj, Petro. Mám velikost nohy 39 a shodit 5 kg bývá občas obtížné a většinou to shazuju tak dva týdny dietou. Občas, když nejsem dostatečně svědomitá, tak to zvládnu i ve třech dnech, ale je to peklo. S kluky problém nemám a ve volném čase se neperu. Díky :)
Adam | a.novak@gmail.com Ahoj Adélo, co ráda děláš ve volném čase? Díky za odpověď. Ahoj, Adame. Volný čas ráda trávím s přáteli, poznávám nová místa, čtu (nejraději mám Bohumila Hrabala), nebo prostě jenom odpočívám :)
Petra | petru@seznam.cz Jak se stravuješ před zápasem a jak prasíš po něm? :) Ahoj, Petro. Před zápasem jím něco lehčího a ne moc velké porce, abych nezápasila s plným žaludkem. Po zápase se nacpávám úplně neskutečně :) a jsem schopá do sebe dostat přímo enormní porce. Po dlouhém shazování má prostě člověk nenasytný apetit. Děkuju za otázku.
Jirka | zleysh@centrum.cz Zápasíte v kategorii do 63 kg. Kolik reálně vážíte (ideálně při jaké výšce) a je to spíš výhoda nebo nevýhoda? Dobrý den, Jirko. Reálně vážím kolem 68 kg, takže shazování do kategorie 63 kg není žádná legrace. Měřím kolem 172 cm, takže jsem ve své kategorii jedna z nejvyšších, což má svoje výhody i nevýhody. Děkuju za otázku.
Petra Palacká | p.palackaa@seznam.cz Dobrý den Adélko, chtěla bych se zeptat, zda se věnujete i charitativní činnosti a popřípadě jaké? Přeji mnoho úspěchů! Děkuji a pěkný den :) Dobrý den Petro, právě jsem se začala věnovat charitativní činnosti a jedná se o charitativní kalendář pro Nadační fond Šance onkoláčkům, kde jsem se fotila s malou Adélkou. Bylo to moc pěkné a měla jsem radost, že můžu nějakým způsobem pomoct. Určitě to není moje poslední akce tohoto typu. Děkuji a Vám taky pěkný den :)
Petr Potmesil | petrpotmesil@yahoo.com Ahoj Adelo, chtel jsem se zeptat, jak se Ti zapasi v botach od adidasu Mat wizard.3? Maji nejake vyhody oproti jinym modelum? Nevadi Ti, ze nemaji delenou podrazku? Na fotkach v e-shopu vypadaji pekne, mel jsem jenom trochu obavy, zda by nedelaly smouhy na tatami nebo na podlaze v posilovne. Dekuji predem za odpoved a preji hodne uspechu v dalsi zapasnicke kariere :-). Ahoj Petře, v těchto botách se mi zápasí celkem dobře. To, že nemají dělenou podrážku, nijak nevnímám a šmouhy určitě nedělají. V současné době mám zápasnické boty Adidas Pretereo 3 a jsem maximálně spokojená. Moc Vám děkuju.
MMA Fan | crazylom@centrum.cz Dobrý den, neláká vás MMA? :) Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů. Dobrý den pane fanoušku MMA :), MMA občas ráda sleduju a jednu dobu jsem i uvažovala, že to vyzkouším, ale nakonec jsem se rozhodla zůstat u zápasu a věnovat se mu naplno. Možná někdy v budoucnu. Děkuji.
David Kolář | davca.kolar@seznam.cz Dobrý den Adélo, chtěl bych se zeptat kdy jste se dostala do reprezentace a jaký je to pro vás pocit reprezentovat ČR např. na olympiádě. Děkuji za odpověď. Dobrý den, Davide. Do seniorské reprezentace jsem se dostala, tuším, v roce 2013. Reprezentovat Českou republiku je nádherný pocit a jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost i na Letních olympijských hrách v Riu.
Lucie Opravilová | Lucie.opravil@seznam.cz Bůh žehnej Vám Adélko, bůh žehnej Vám. (.)(.) Děkuji, Lucie :)
Pan Jaroslav | Dispecer01@thermoservis.cz Dobry den, Otazka pro Adelku : Jak vznikla vase spoluprace s firmou Dove? Davají Vám na zkoušku i nejaké produkty? Jednou jsem Vás zahlédl ve vaší rodné vesnici (myslím Lelekovice) ale bohuzel jsem vás nezastihl o podpis :-( Podařilo se Vám nekdy skolit dospeléhp muže nejakým Chvatem? Jaký je Váš program následující dny? Je možné Vás třeba porkat nekde na pivu? Diky a moc fandim Dobrý den pane Jaroslave, děkuji za Vaši otázku. Moje teorie je, že Dove si mě vyhlídl jakožto osobu s nadměrným pocením, které chtěl pomoci a nabídl mi na vyzkoušení spoustu deodorantů a antiperspirantů. Moje rodná vesnice je Česká, ačkoliv v Lelekovicích mám spoustu vlivných přátel. Ano, jednou jsem skolila dospělého muže, který mě velmi provokoval :) Dnešní den mám poměrně volný, takže mě můžete někde potkat. Děkuji.
Ladislav Duchnička | ladislav.duchnička@seznam.cz Dobrý den, mě by zajímalo co Adéla považuje za svůj největší sportovní i nesportovní úspěch. Děkuji. Dobrý den pane Ladislave, děkuji za Vaši otázku. Mými největšími sportovními úspěchy jsou tři stříbrné medaile na Mistrovství Evropy a kvalifikace na olympiádu. Za největší nesportovní úspěch považuji to, že jsem se dokázala osamostatit :)
Nikola Nováková | NNikola94@seznam.cz Dobrý den, měla bych otázku pro Áďu. Jestli by jednou nechtěla dělat mentální coachku (koučku), třeba až jednou skončí se zápasem? Děkuji. Dobrý den slečno Nikolo, děkuji Vám za otázku. Nedávno jsem v sobě objevila netušené možnosti, když se mi podařilo jednu mladou slečnu namotivovat k přímo nadlidským výkonům a tak mě to potěšilo, že jsem jí k tomu mohla pomoct, že bych možná o této kariéře v budoucnu uvažovala.
Lucie Opravilova | lucie.opravil@seznam.cz Dobrý den slečno Hanzlíčková, je pravda, že Vás spolužačky na vysoké škole v zápase porážely a díky nim ste se dostala tam kde jste nyní? Děkuji za odpověď. Dobrý den slečno Opravilová, bohužel je to smutná pravda. Nerada to přiznávám takhle veřejně, ale slíbila jsem si, že dnes budu odpovídat pravdivě. Ač jsem to těžce rozdýchávala, musím říct, že mě to motivovalo a díky tomu jsem se zlepšovala. Bůh jim žehnej!
anonym | ATLAS020@seznam.cz Ahoj Adélo 13.8.2017. Tradiční posvícení v Jaroměřicích nad Rokytnou řemeslné trhy a kulturní program Dobrý den, děkuji za otázku :) doufám, že 13.8. budu mít čas se zastavit na Tradčiční posvícení do Jaroměřic.