13.04.2017 11:30 - 12:30


Youtuber Metadon v online rozhovoru odpoví na vaše otázky

Host: Oldřich Florian

Autor: Pavel Podešva | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Online rozhovor

Oldřich Florian přezdívaný Metadon je jedním z nejznámějších českých youtuberů. Na svědomí má především kanál Mishovy šílenosti, který založil se svým mladším bratrem Michalem. Společně se proslavili například písní o hře Pokemon Go, kterou sdílel i průkopník youtuberingu PewDiePie. Oldřich Florian se však nesoustředí pouze na kariéru youtubera. Studuje Právnickou fakultu na Masarykově univerzitě a zároveň je členem Akademického senátu. Na dotazy bude v online rozhovoru odpovídat dnes od 11:30.

Online rozhovor s Oldřichem Florianem alias Metadonem se koná dnes 13. dubna od 11:30 do 12:30. Metadon bude odpovídat na otázky týkající se jak jeho youtuberské kariéry a působení v Prostřenu, tak i pozice v akademickém senátu Masarykovy univerzity.

Hanka Ubrousková | h.ubrouskova@post.cz Necítíš se provinile, když tvého bratra považují lidi za atrakci? Například na Stay Z párty na něj křičeli nadávky.
Konvalinka | konvalinkablahova@seznam.cz Baví tě studium práv?
Alenka | alena.omackova@seznam.cz Proč právě přezdívka Metadon? Metadon byla nejdřív postava, kterou jsem vytvořil. Inspirovaná známým videem "Heroin brothers". To, že se to stalo mojí přezdívkou, byla náhoda. :-)
Labužník | chezekake@iprima.cz Jak ti chutnalo v Prostřenu? Co je tvoje nejoblíbenější jídlo? Co naopak úplně nesnášíš? Jím úplně všechno, takže nedokážu říct, co nesnáším. Ale moje nejoblíbenější jídlo je sushi, ať už jakékoliv.
Konvalinka | konvalinkablahova@seznam.cz Baví tě studium práv? Jak se to vezme. Studuju obor, který je hodně široce zaměřený a mám minimální možnost se specializovat. Rád bych se ale věnoval spíše právní vědě než právní praxi, proto bych se nejspíš rád dostal na doktorské studium.
Pavel | podesvapavel@seznam.cz Jak bude podle tebe vypadat bratrova puberta? No, určitě to bude masakr, stejně jako každá puberta.
Adam Salám | adamsalam123@seznam.cz Proč zrovna název Mishovy šílenosti? Přemýšlel jsem, jestli tomu projektu dát název "Mishovy blbosti", "Mishova show" nebo tak. Nakonec mi přišlo "Mishovy šílenosti" jako nejlepší volba.
Dominika | sladka.dominika0@seznam.cz Jaký máš vztah se svým bratrem? Řekl bych, že v pohodě. Možná je to i tím, že jezdím domů jen na víkendy, takže spolu trávíme méně času.
Jitka Kytka | jitka.voyager@gmail.com Nad čím v poslední době nejvíc přemýšlíš? Nad vším možným.
Dominika | vrbeckadominika@seznam.cz Ahoj, proč už nepřispíváš do svých "různých životních problémů" v ISu? S koncem semestru se hrnou deadliny, úkoly, seminárky a člověk potřebuje u něčeho prokrastinovat. :) Od té doby, co jsem v Akademickém senátu, si svoje životní problémy ventiluju přímo tam. Ale možná časem něco zase napíšu :-) Nezapomeňte je sledovat: http://goo.gl/FMDlxR
Růžový nidoran | 1234@abcd.com Jak pokračuje Tvoje tažení proti přechodu před FSS? Zatím se čeká na to, co řekne magistrát. Doufám, že to dobře dopadne. Přechod před FSS je horší než Hitler.
You are fake news | trump@2016.com Chtěl bys něco ve svém životě vrátit? Napadá mě asi jen jedna věc v souvislosti se školou, a to zanechání studia na FSS MU.
I play pokemon go everyday | Truth@gmail.com Jaké je to žít ve stínu svého mladšího bratra? Viz odpověď níže (nebo výše?).
Hanka Ubrousková | h.ubrouskova@post.cz Necítíš se provinile, když tvého bratra považují lidi za atrakci? Například na Stay Z párty na něj křičeli nadávky. Na Stay Zmrd party se křičely nadávky na každého. Zvolání "xxxx je zmrd" je na Stay Z spíš pocta než něco negativního. :-)
Andrea Kočičková | kocicka.andrea@seznam.cz Nebojíš se, že tvá negativní popularita spojená s tvým bratrem zastiňuje tvé působení v Akademickém senátu? Když se konaly volby do Akademického senátu, tak jsem na to samozřejmě doplácel. Ale i přesto se mi podařilo do Akademického senátu dostat a jsem za to moc rád, protože nyní mám možnost přímo ovlivňovat dění na naší fakultě.
Míra | mirecekhanus@seznam.cz Jaké jsou tvé životní plány a cíle? Napadlo tě využít svou popularitu a zkusit své štěstí v politice? Kdybys měl příležitost, přijal bys roli v nějakém filmu či seriálu nebo by tě to nebavilo? V politice jsem se angažoval v minulosti a asi jsem až moc velký individualista na to, abych se angažoval znovu. Chtěl bych politiku spíše zkoumat než ji dělat. Ale co se týče filmů, tak klidně bych se rád nějakého natáčení zúčastnil, kdyby byla příležitost. Působím v univerzitním divadelním spolku ĎAS, takže k hraní mám hodně blízko.
Petr Květina | hulahula.john@seznam.cz Jak jsi hodnotil reakce svých spolusoutěžících v Prostřenu na tvou osobu? Když se podívám na soutěžící z jiných dílů, tak si myslím, že jsem dopadl relativně v pohodě.
Míša | misulka.slunicko@seznam.cz Jak velký máš mindráky, že tvůj mladší brácha je úspěšnější než ty? Nepřipadáš si odstrčený i v rodině? Sorry jako, ale tohle je argumentační klam. Nemyslím si, že by někdo z nás byl úspěšnější. Já jsem autor, tj. člověk, který je za tím. Misha je interpret. Je jasný, že interpret bude mít větší publicitu než autor, to tak vždycky bylo. Důležité je, že se nám něco podařilo vybudovat společně. Role mě a role bráchy je v tom projektu úplně jiná.
Floriana Nadržálková | Floriana.nadrzalkova@azet.sk Aka je tvoja najoblubenejsia pesnicka od Nickleback? To neposlouchám
Pavel | Podesvapavel@seznam.cz Jak tě napadlo přihlásit se do prostřena? Byl jsem v nemocnici a nudil jsem se.
Konvalinka | konvalinkablahova@seznam.cz Ahoj, jaká je podle tebe budoucnost youtuberství? Ne moc dobrá. Nemyslím si, že to vydrží nějakou delší dobu. Rozhodně ne v této podobě. Je jen otázkou času, než vznikne nějaká konkurence, která to všechno změní.
Gabriela Ertická | gerticka@centrum.sk Koľko fanúšikov si získal vďaka inzercii na ISe? To ani nevím. Každopádně jsem si všiml docela zajímavé věci. Než jsem byl známý, tak lidi nějak chápali, že to všechno myslím ze srandy. Jakmile jsem ale začal být známější, lidi na mě začali více nadávat, začali mi dávat negativní hodnocení prakticky na úplně všechno a tak. Lidi se nechají dost snadno ovlivnit.
Velkej šéf | zlutaskvrna@seznam.cz Zeptám se na to, co nás všechny zajímá: Patří ananas na pizzu nebo ne? Klidně jo. Ale já to jíst nebudu. Nechci však apriori odmítat nějaké netradiční recepty. To bych ani nemohl jíst třeba California Rolls, což je zrovna druh sushi, co mi chutná.
Adam Salám | adamsalam123@seznam.cz Proč nekandiduješ na krále Majálesu? Moc nechápu smysl této soutěže. Jediný, kdo na tom profituje, jsou organizátoři, kterým to zvýší dosah jejich akce. Navíc nejsem tak sexy. :-(
Jan Suda | riliaf@seznam.cz Co považuješ za svůj největší životní úspěch? Podařilo se mi za relativně krátkou dobu na české poměry úspěšný kanál.