Detail autora


Alžbeta Múcsková


E-mail: 482394@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Predseda parlamentu Slovenskej republiky Boris Kollár mal vážnu autonehodu

Predseda parlamentu Slovenskej republiky Boris Kollár mal vážnu autonehodu

Predseda parlamentu Slovenskej republiky a poslanec za stranu Sme Rodina Boris Kollár v sobotu večer havaroval v Bratislave v mestskej časti Podunajské Biskupice. Spolu s ním bol v aute jeho ochrankár, šofér a finalistka Miss Universe Slovenskej republiky Miroslava Fabušová. 

Alžbeta Múcsková | 28. 10. 2020 22:55

Policisté v Bratislavě krotili výtržníky vodním dělem

V sobotu před úřadem vlády v Bratislavě protestovali odpůrci protikoronavirových opatření. Při demonstraci se dopustili vandalismu a používali pyrotechniku. Na místě museli zasahovat policisté, kteří proti davu použili vodní dělo i slzný plyn.

Alžbeta Múcsková | 20. 10. 2020 01:10

Slovenský premiér se veřejně pohádal s vlivným vládním poslancem

Slovenští politici Richard Sulík a Igor Matovič se pustili do ostré debaty před zraky veřejnosti. Oba představitelé vládní koalice si vyměnili své názory na facebookovém profilu premiéra Matoviče. Hádku způsobila nová opatření proti pandemii koronaviru, která se probírala na zasedání krizového štábu.

Alžbeta Múcsková | 16. 10. 2020 21:59

Soudkyně odsoudila Mariána Kotlebu za používaní neonacistických symbolů

Předseda strany Ľudová strana naše Slovensko Marián Kotleba čelí odsouzení na čtyři roky a čtyři měsíce za vypsání charitativních šeků v hodnotě 1488 eur. U soudu se probírala i jeho minulost v údajně neonacistické straně Slovenská pospolitosť.

Alžbeta Múcsková | 14. 10. 2020 23:08