Ondřej Charvát

E-mail: 471339@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Brněnská Zbrojovka dokázala po obměně kádru na úvod jara zvítězit

Fotbalový klub Zbrojovka Brno vstoupil do jarní části druhé nejvyšší soutěže vítězně. V sobotu na chrudimské půdě dokázal přetlačit tamní MFK, i když od 14. minuty brněnští prohrávali. Další komplikace pro hosty přišla v 51. minutě, kdy se nechal při svém prvním startu v soutěži po druhé žluté kartě vyloučit Jakub Přichystal. Vývoj zápasu však zvládli otočit, jelikož se na konci obou poločasů prosadil Peter Štepanovský a stanovil konečné skóre 2:1 ve prospěch jeho týmu. Zbrojovka po zisku tří bodů zůstala na sedmé příčce tabulky, kterou si vybojovala na podzim. Chrudim setrvala na čtrnáctém místě.

Ondřej Charvát | 05. 03. 2019 21:46

Komentář: Video jen pro trojlístek mocných. Je liga vůbec regulérní?

Běží dvaadvacátá minuta zápasu, Bohemka se ujímá na domácím hřišti vedení po trefě Puskáče a favorit utkání Slavia má před sebou nelehký úkol skóre otočit. Tribuny v Ďolíčku bouří, trenér domácích Martin Hašek pumpuje vítězně paží a zelenobílí se radují. Střih. Za čtyři minuty je všechno jinak, Slavia se z penalty ujímá vedení a na hřiště se snáší kelímky od piva. Neptejme se, jak je tohle možné. Ptejme se, proč tohle není možné všude.

Ondřej Charvát | 05. 03. 2019 18:37