Detail autora


Dominika Sladká


E-mail: 450454@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Mladí vědci předvedli své projekty na brněnském výstavišti

Mladí vědci předvedli své projekty na brněnském výstavišti

Své projekty na Veletrhu Věda Výzkum Inovace prezentovali od úterý 28. února do čtvrtku 2. března kromě univerzit, odborných pracovníků a firem také středoškoláci. Na druhém ročníku veletrhu dostali mladí vědci z gymnázií i středních odborných škol možnost předvést své projekty veřejnosti, konzultovat svou práci s odborníky nebo získat finanční podporu pro své další projekty.

Dominika Sladká | 03. 03. 2017 13:08

Hosté brněnského Bajkazylu ochutnají masopustní pokrmy ve veganské verzi

Hosté brněnského Bajkazylu ochutnají masopustní pokrmy ve veganské verzi

Zábavu i dobré jídlo si mohou užít lidé, kteří v sobotu navštíví brněnský podnik Bajkazyl. Dobrovolníci se tam rozhodli uspořádat akci s názvem 100% masopust. Tou chtějí Brňanům ukázat, že rostlinné jídlo je nejen zdravé, ale i chutné. Návštěvníci masopustu si mohou zasoutěžit o nejlepší masku, předvést znalosti v kvízu nebo vyhrát v tombole.

Dominika Sladká | 03. 03. 2017 06:42

Život se sociální fobií je život v neustálém strachu, říká studentka

Život se sociální fobií je život v neustálém strachu, říká studentka

Studentka Nikola Nemjóová byla už v dětství přehnaně stydlivá a měla pocit, že je neustále kritizovaná a ponižovaná. Až ve svých dvaceti letech zjistila, že její úzkosti má na svědomí sociální fobie. Bránila jí ve studiu i v navazování vztahů. Proto se s ní rozhodla vypořádat po svém a být oporou pro ty, kteří trpí stejně jako ona.

Dominika Sladká | 01. 03. 2017 12:51

University helps seniors to stay active

University helps seniors to stay active

She decided to jump on board and started to study again when she retired. Now she knows it was the best decision ever.

Dominika Sladká | 25. 05. 2016 17:33

Students and gardening

Have you ever planted a tree? We put this one and four other easy questions about experiences with gardening to eighteen students of Masaryk university.

Dominika Sladká | 03. 05. 2016 17:46

FSS students: We want more language classes

Most of the surveyed Faculty of social studies students think it is important for them to know more than one foreign language. Are they satisfied with the offer of language classes at Masaryk University?

Dominika Sladká | 26. 04. 2016 19:38

FSS students' ball has turned into big party

Ball of FSS students, which took place on Thursday 17 th March in KC Semilasso, was the topic number one in the last few weeks. It was a formal event in creative black tie style, where both students and teachers were invited.

Dominika Sladká | 07. 04. 2016 19:29