Detail autora


Eliška Pavlíková


E-mail: 440142@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Vladimir 518 ukončil komentovanou prohlídkou výstavu Kmeny 90

Vladimir 518 ukončil komentovanou prohlídkou výstavu Kmeny 90

Devadesátá léta dvacátého století měla svou unikátní alternativní kulturu, kterou si mnoho lidí pamatuje. Ukázkou několika příkladů z tohoto fenoménu byla také výstava Kmeny 90 v Moravské galerii v Brně. Projekt navazoval na knihu se stejným názvem z roku 2016. Lidé se na výstavu mohli přijít podívat od půlky května 2017. Nedělní dernisáž završil autor Vladimir 518 večerní komentovanou prohlídkou.

Eliška Pavlíková | 02. 10. 2017 19:53

Třídou Kapitána Jaroše zněla hudba a vonělo jídlo  v rámci festivalu Uprostřed

Třídou Kapitána Jaroše zněla hudba a vonělo jídlo v rámci festivalu Uprostřed

Ti, kdo přišli na třídu Kapitána Jaroše v Brně, na ní v sobotu objevili víc než jen auta a klidnou atmosféru. Stromovou alej zpestřily stánky a hudba v rámci pouliční akce pořádané podnikem Milady Kaffee ve spolupráci s AVA kolektivem a dalšími. Událost byla součástí festivalu Uprostřed. Lidé ho mohli navštívit od druhé poloviny června letošního roku.

Eliška Pavlíková | 01. 10. 2017 22:59

Studenti žurnalistiky si vyberou z nových předmětů a čeká je více angličtiny

Studenti žurnalistiky si vyberou z nových předmětů a čeká je více angličtiny

Zrušení předmětů a zavedení nových kurzů, představení členů katedry a nabídka spolupráce s univerzitou. O těchto a dalších tématech hovořili zástupci z vedení katedry žurnalistiky a mediálních studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity na setkání se studenty. Většina posluchačů byla z magisterského programu, ale přišli i ti z bakalářského stupně. Členové vedení se totiž chystají v následujících letech realizovat značné množství změn.

Eliška Pavlíková | 28. 09. 2017 17:16

Brňané se od příštího roku dočkají posílení MHD

Brňané se od příštího roku dočkají posílení MHD

Přeplněné tramvaje v ranních hodinách či komplikované cestování nočním autobusem. Takové situace jsou momentálně běžné pro mnoho cestujících v Brně. Od příštího roku by ale mělo dojít ke změně. Nový plán navrhuje posílení městské hromadné dopravy, a to především ráno a večer. Linky budou jezdit častěji, přes více zastávek a noční autobusy už nepojedou jen zkrácené trasy.

Eliška Pavlíková | 27. 09. 2017 16:20