El-Talabáni Patrik

E-mail: 430893@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Nemůže to být pouťová halekačka ani divadlo, tvrdí o moderování hokeje hlasatel Michal Chylík

Michal Chylík pracuje jako moderátor, hlasatel a tiskový mluvčí hokejového klubu Kometa Brno. Moderování se věnuje už od poloviny devadesátých let. Fanoušci Komety jej znají hlavně z brněnské DRFG arény, kde je provází každým zápasem. Kromě toho je i provozovatelem Rádia Veletrh v areálu brněnského výstaviště pro společnost Veletry Brno.

El-Talabáni Patrik | 28. 04. 2015 17:04

Seriál: Nejznámější diskotéky v Brně - Metro

Prostorný parket, široká nabídka koncertů i klasických diskoték a otevřeno téměř každý den, to vše nabízí Metro music bar. Na druhou stranou je tu až příliš mnoho faktorů, které od další návštěvy klubu odrazují. Patří mezi ně hlavně dlouhé čekání u baru, amatérský Dj a odporné sociální zařízení.

El-Talabáni Patrik | 26. 04. 2015 10:39

Ohlédnutí za hokejovou sezónou: Litvínov slaví historický titul, Slavia sestupuje

Spousta překvapivých momentů - to je nejpřesnější charakteristika právě skončeného ročníku Tipsport extraligy ledního hokeje. Nejsilnější hokejový příběh napsal Litvínov, který po fantasticky zvládnuté sezoně slaví první titul. Ten nejsmutnější naopak zažila pražská Slavia, která po dvaadvaceti letech v nejvyšší soutěži a odchodu kouče Vladimíra Růžičky nezvládla baráž a sestoupila do první ligy.

El-Talabáni Patrik | 25. 04. 2015 11:45

Kvůli závislosti na počítačových hrách mě málem vyhodili ze školy, tvrdí programátor Tomáš Beran

Počítačových her je dnes tolik, že nadšenci mají mnoho možností, u kterých se mohou zabavit. Podobně jako u alkoholu nebo u drog není těžké propadnout kouzlu her, které poskytují únik z reality. Většina lidí se závislými jen tak nestane, ale existují rizikovější skupiny.

El-Talabáni Patrik | 14. 04. 2015 11:17

Seriál: Nejznámější diskotéky v Brně - Caribic

Na jednu stranu příjemné prostředí, vyvážený poměr mezi pány a dámami a hudba, která neurazí.  Z té druhé pak naprosto amatérský personál, který dokáže člověku zkazit celý večer a velké množství agresivních návštěvníků. To vše nabízí Caribic, jeden z nejpopulárnějších klubů v Brně.

El-Talabáni Patrik | 13. 04. 2015 11:20

Kometa ukončila sezónu vydařenou rozlučkou

Před osmi dny zhasly veškeré naděje Komety na zisk dvanáctého titulu v nejvyšší soutěži. Fanouškům, kteří vzhlíželi ke hvězdám a doufali v postup do finále, se sen rozplynul, žádná šťastná totiž nesvítila. Jánský poslal trefou v prodloužení brněnské hráče na dovolenou a trenér Brna Vladimír Kýhos skončil na lavičce Komety. Celkově třetí místo je  však úspěch, který fanoušci na rozlučce ocenili.

El-Talabáni Patrik | 11. 04. 2015 23:33

Aktuálně: Kometa odmítla vyřazení

S nožem na krku nastoupili brněnští hokejisté do čtvrtého semifinálového duelu, který mohl znamenat jejich konec v play-off. Po třech neúspěších Kometa zabrala a vynutila si pátý zápas. Zasloužila se o to především zlepšená efektivita v přesilovkách, ve kterých se nejprve trefil Zohorna a po něm i Malec. Petružálek sice korigoval, ale na konci druhé třetiny vrátil Brnu dvoubrankové vedení Burian. Domácí si zbytek utkání pohlídali a gólem do prázdné brány si zajistili vítězství.

El-Talabáni Patrik | 31. 03. 2015 23:58

Aktuálně: Francouz vynuloval brněnské střelce, Kometa je krok od vyřazení

Po dvou neúspěšných zápasech v Litvínově se semifinálová série přesunula ze severu Čech do města pod Špilberkem. Verva vstřelila vítěznou branku už po necelé minutě a Kometa ani napotřetí nedokázala Litvínov porazit. Náskok hostů zvyšil ve druhé třetině Gerhát a výhru definitivně zpečetil gólem do prázdné brány Viktor Hübl.

El-Talabáni Patrik | 30. 03. 2015 22:16

Seriál: Nejznámější diskotéky v Brně - Tabarin

House music, skvělá atmosféra, dobře zásobený bar, špičkový DJ a nevázaný tanec až do rána bílého, klidně do půl jedenácté dopoledne druhého dne? Ano, i to je možné v klubu Tabarin zažit. V mnoha ohledech je to místo vskutku jedinečné, všechna jeho "nej" však kladně zhodnotit nejde.

El-Talabáni Patrik | 29. 03. 2015 13:56

SERIÁL: Nejznámější diskotéky v Brně - Two Faces

Brno je univerzitní město, ve kterém se nachází hned šest vysokých škol, což znamená velké množství studentů. V Brně studuje i mnoho cizinců, především Slováků. Tito studenti potřebují mít se kde pobavit, a třeba si i zatančit. V Brně je velké množství diskoték a klubů, některé si jsou podobné. Najdeme však i kluby odlišné. Snad tím nejnavštěvovanějším je v současné době Two Faces.

El-Talabáni Patrik | 16. 03. 2015 11:59

Některé mé písničky zní jako z Discopříběhu, říká zpěvačka Petra Abrahámová

Na hudební scéně není zatím příliš známá, ale talent má. Zpívání se Petra Abrahámová, sestra motocyklového závodníka Karla Abraháma, věnuje od mala. V devatenácti letech už toho má za sebou hodně. Natočila několik klipů a spolupracuje i s Michalem Davidem. V současné době připravuje i novou píseň a bude vystupovat na pražském výstavišti. S Petrou se známe asi dva roky, jsme přátelé, a proto jí v rozhovoru tykám.

El-Talabáni Patrik | 15. 03. 2015 03:13

AKTUÁLNĚ: Kometa rozhodla až ve třetí třetině a se Zlínem srovnala čtvrtfinálovou sérii

Druhým zápasem pokračovala čtvrtfinálová hokejová série mezi Kometou Brno a Zlínem. Zápas přinesl více emocí i zajímavých momentů. Kometa sice otevřela skóre, ale stejně jako včera dokázal Zlín vyrovnat. Na rozdíl od včerejšího utkání jej Brno do vedení nepustilo a třemi góly ve třetí třetině si zajistilo vedení. Zlín dokázal ještě korigovat výsledek, Brnu ale podlehl 4:2.

El-Talabáni Patrik | 12. 03. 2015 21:51

Kometa porazila Hradec potřetí v řadě a ve čtvrtfinále ji čeká Zlín

Závěrečné kolo hokejové Tipsport Extraligy přineslo bitvy, které stanovily konečné pořadí v tabulce. Brno přivítalo na svém ledě Hradec Králové. Branky padaly jen během první poloviny utkání a dvěma góly se blýskl brněnský Jan Hruška, díky čemuž si Kometa zajistila třetí místo v tabulce.

El-Talabáni Patrik | 02. 03. 2015 16:05

Ani po vyléčení rakoviny člověk nemá vyhráno

Rakovina je jednou z nejrozšířenějších a nejzákeřnějších nemocí, které v současné době zabíjejí po celém světě. Může se objevit prakticky v kterékoliv části těla, ať už jde o orgány, krev nebo kůži. Jedním z nejhůře léčitelných typů je rakovina plic. S tou se už téměř deset let potýká i důchodkyně Jitka Menšíková.

El-Talabáni Patrik | 01. 03. 2015 11:37

Kometa uštědřila Boleslavi lekci z produktivity a nadále zůstává na třetím místě

V rámci padesátého kola hokejové Tipsport Extraligy zavítal do města pod Špilberkem Bruslařský klub z Mladé Boleslavi. V utkání příliš branek k vidění nebylo, ale i tak bylo napínavé do posledních minut. Nejprve se prosadil brněnský junior Vágner a vítězství Brna zpečetil necelé dvě minuty před koncem zápasu Jan Káňa.

El-Talabáni Patrik | 25. 02. 2015 10:07