Detail autora


Slezáková Adéla


E-mail: 427313@mail.muni.cz

Příspěvky autora

Zdrogovaný muž nabízel policistům úplatek

Zdrogovaný muž nabízel policistům úplatek

Brněnská policejní hlídka při běžné kontrole zastavila zdrogovaného dvaadvacetiletého muže. Ten jim nejdříve tvrdil, že si před pár dny dal extázi, ale zkouška na drogy odhalila, že má v těle stopy amfetaminu a kokainu. Podle mluvčí brněnské policie Andrey Strakové mladík opakoval, že nemůže přijít o řidičský průkaz, a pak policistům nabídl úplatek dvacet tisíc korun. 

Slezáková Adéla | 16. 05. 2015 22:35

Light show prosvítila brněnské koleje

Light show prosvítila brněnské koleje

Na kolejích VUT pod Palackého vrchem se včera večer již počtvrté konala studentská akce Light show v rámci soutěže Kolej roku. Akce začala už ve čtyři odpoledne, kdy vystoupily kapely Letrourou, Lola běží a PSH. Samotná Light show, tedy promítání animací a laserů na budovu jedné z kolejí, začala ve třičtvrtě na devět a skončila něco málo po desáté. Více o akci řekla její mluvčí Martina Čmielová.

Slezáková Adéla | 15. 04. 2015 17:14

Silný vítr zaměstnal stovky hasičů po celé republice

Silný vítr zaměstnal stovky hasičů po celé republice

Výjezdy hasičů po celém Česku se během úterý a noci na středu čtrnáctkrát znásobily, celkem jich bylo přes dva tisíce. Mohl za to silný vítr, který se už několik dní pohybuje po střední Evropě. 

Slezáková Adéla | 02. 04. 2015 07:37

Prezident Zeman jmenoval nové soudce

Prezident Zeman jmenoval nové soudce

Celkem třicet nových soudců obecných soudů včera na Pražském hradě jmenoval prezident Miloš Zeman. Ti ve funkcích nahradí ty stávající, kteří v rámci programu přirozené obměny z justičního prostředí odejdou. 

Slezáková Adéla | 19. 03. 2015 09:07

Žena si na policejní postup stěžovala oprávněně

Žena si na policejní postup stěžovala oprávněně

Stížnost ženy, která nebyla spokojená s postupem policistů, potvrdil včera v Brně Ústavní soud. Její trestní oznámení se týkalo jednání lékařů při ženině porodu v roce 2013 v Nemocnici Milosrdných bratří, kdy se dotyčná bála o vlastní život. Podle soudkyně Ústavního soudu Kateřiny Šimáčkové by státní zastupitelství a policie měli v případech dotýkajících se práva na život postupovat nestranně a důkladně.

Slezáková Adéla | 12. 03. 2015 19:13